MENÜ
0
HAKKIMIZDA
İPEKYOLU MUTFAK GEREÇLERİ DIŞ TİC. LTD. ŞTİ

Pastacılık sektörüne ilk adımımızı 2009 yılının eylül ay'ında İPEKYOLU MUTFAK GEREÇLERİ DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. 'nin bir alt kuruluşu olan PASTA MARKET adı ile attık.

Hollanda, çek cumhuriyeti, slovakya, romanya, almanya,macaristan, hindistan ve avusturya başta olmak üzere bir çok avrupa ülkesinde ki fuarlara katılarak bu ülkelerden yurt içine getirdiğimiz birebir orijinal
kalıplar ve pastacılık malzemeleri ile 11 farklı ülke ile gerçekleştirdiğimiz ithalat ve ihracatlar ile bu sektörde ki yerimizi sağlamlaştırdık. 

Özellikle hollanda'dan getirdiğimiz orijinal PATİSSE markalı kek kalıpları ve birçok pastacılık malzemelerinin TÜRKİYE 'de yetkili tek distribütörü konumundayız.

Ülkemizin pastacılık malzemelerinde öncü iki firması OVALETTE KATSAN GIDA ve FO ÖZMER GIDA ile yaptığımız iş birliği ortaklıkları ile yetkili satıcı olarak bu iki büyük markanın tüm ürünlerinin pazarlamasını ve satışını toptan veya perakende olarak satış mağazalarımız ve depolarımızda gerçekleştirmekteyiz.

Ev gereçleri, banyo, mutfak ve pastacılık malzemelerinin direk satışını orijinal METALTEX MEVAG yetkili satıcısı olarak siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Avrupadan getirdiğimiz tamamen yenilebilir resim kağıdı ve %100 bitkisel gıda boyaları ile pasta, kurabiye başta olmak üzere tüm resimlerinizi yenilebilir kağıtlarda hazırlayarak sizlere sunuyoruz.

2014 yılı ile birlikte Hepsiburada.com - N11.com - Gittigidiyor.com 'da sayısız e-ticaret müşterisine hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz.
google-site-verification: google43e5fd75399fa413.html