Kargo, İade ve Garanti

Kargo ve İade Bilgilendirme

Tüm ürünlerimiz orijinal faturalı ürünlerdir. Ürünlerimiz içerisinde kesinlikle sahte ürün olmayıp, gerek gıda ürünleri, gerek ev gereçleri gerekse ambalaj ürünlerimiz tamamen orijinal ürünlerdir.
Gıda ile teması uygun olmayan ürünler stoklarımızda asla bulunmamaktadır. Ev gereçlerimiz orijinal faturalı METALTEX MEVAG ürünleri olup, şeker hamurlarımız, pasta çikolatalarımız, gıda şuruplarımız
güncel tarihli orijinal FO ÖZMER GIDA ve OVALETTE KATSAN GIDA markalı faturalı ürünlerdir.
Örneğin yenilebilir toz sığır jelatinlerimiz orijinal SEL JEL marka olur alanının en iyisi 240 Bloom en üst seviye üründür.

Bizler siz değerli müşterilerimize tamamıyle orijinal ve faturalı ürün sunuyoruz. Kargo ücretlerini ücretsiz yaparak ürün kalitesinden düşmektense, ürün fiyatlarını piyasanın altıdna tutarak sizlere ücretli kargo ile de olsa tamamıyla ve sektörün çok altında orijinal ürün gönderiyoruz.

Ürün iadeleri beğenilmediği takdir sorunsuz geri alınmkatadır. Ürünleriniz depolarımızda son derece sağlam şekilde paketleme yapılarak kargoya teslim edilmektedir.

Vermiş olduğunuz tüm siparişler aynı gün saat 18.30 'a kadar jargoya teslim edilmektedir.

Anlaşmalı olduğunuz kargo firmaları varsa lütfen bizimler +90 530 641 07 07 numaralı destek hattımızdan iletişime geçerek detayları paylaşınız.

Tüm ürünlerimiz 2 yıl üretici firma tarafından garantilidir.


Yükleniyor...
google-site-verification: google43e5fd75399fa413.html